مجموعه آموزشی

مجموعه ویکی سرویس مجموعه ای جوان است که با هدف توسعه فنی و آموزشی در سطح کشور ایران تشکیل شده است. این مجموعه با تیم های تحقیقاتی و اجرایی قوی و بروزی که دارد،دوره های آموزشی در راستای رسیدن افراد به مهارت های اجرایی تدوین می کند تا بتواند افراد توانمند در راستای سیستم های اعلان و اطفا حریق در کشور بسازد. در همین راستا مجموعه ویکی سرویس تا کنون بیش از 500 نفر را به طور مستقیم آموزش داده است. 

پلی میان آموزش و بازار کار

ویکی سرویس، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در مجموعه ویکی سرویس تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی ، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا دانشجویان این مجموعه با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، و هم با پشتیبانی های فنی و تجهیزاتی خیلی خوب بتوانند در بازار راحت تر بازاریابی کنند و موفق تر شوند. 

مراحل آغاز به کار و رشد

مجموعه ویکی سرویس شروع خود را با حضور پررنگ در اینستاگرام شروع کرده و این پیج آموزشی تخصصی را به 30k فالوور رسانده. 

این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و تخصصی در حوزه اعلام حریق و تجربه 6 ساله در این حوزه وارد پروژهای بیمارستانی و پاساژی شده است. (اجرای پروژه بیمارستانی امیری صالحی بابلسر – عیب یابی پروژه بیمارستانی شفا – پروژه پاساژ فردوسی 200 واحد تجاری و اداری )

در این سال تعداد دانشجویان آموزش دیده در حوزه ایسنتاگرام به 500 نفر رسیده است و دوره های جدید سیستم آدرس پذیر راه اندازی شد. علاوه بر این با پشتیبانی تجهیزاتی و فنی نفرات آموزش دیده میزان حجم فروش تجهیزات به بالای 500 میلیون تومان در این سال رسیده است. تعداد اقلام پخش در حوزه اعلام حریق را افزایش داده ایم.

و حضور به عنوان تیم نصب در پروژه برج دژاوو رویان با 756 تجهیز برند هانیول و 1000 متر اجرای کابل lhd برند کویسل شروع تیم پیمانکاری مجموعه در پروژه های بلند مرتبه می باشد.

با شروع سال 1401 همکاری آموزشی مجموعه ویکی سرویس با مجموعه های معتبر شروع گردید و این همکاری در راستای برگزاری دوره های آموزشی مشترک در حوزه آدرسپذیر بوده است.

شرکت نارکوب – نماینده برند آپولو 

شرکت صماکو – برند tc

شرکت ایمن حریق پایدار – نماینده برند سنس

شرکت ایمن گستر ساعی – نماینده برند تلتک

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار